Amerikani qė kthen kėmbėt pėr 120 shkallė (video)

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Amerikani qė kthen kėmbėt pėr 120 shkallė (video)

Mesazh nga D3M1 prej Sun Mar 27, 2011 10:22 pm


Michigan, 27 mars - Moses Lanhamin tė gjithė e quajnė “njeri elastik”. Ai mund tė kthejė kėmbėt pėr 120 shkallė dhe shpreson se falė kėsaj do tė hyjė nė librin e rekordeve Guinness.
Lanham, njeriu elastik nga Michigani, ka tėrhequr vėmendjen e publikut me aftėsitė e tij tė pazakonshme. Ai pėr njė moment, pa kurrfarė probleme, mund tė kthejė kėmbėt nė anėn tjetėr, transmetojnė mediet amerikane.
Lanham pohon se nuk ndjen aspak dhimbje kur tė kthejė kėmbėt pėr 120 shkallė. Pėrkundrazi, ai kėnaqet me faktin qė mund tė ndėrthur kėmbėt dhe t’i kthejė ato siē dėshiron.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 28
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Amerikani qė kthen kėmbėt pėr 120 shkallė (video)

Mesazh nga D3M1 prej Sun Mar 27, 2011 10:24 pm

E pabesueshme kukuu

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 28
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi