Burri italian i Almės, jetė nate alla shqiptare

Shko poshtė

Super Burri italian i Almės, jetė nate alla shqiptare

Mesazh nga Lim-On prej Mon Mar 28, 2011 10:23 amGrupit tė
djemve dhe vajzave ish-pjesėmarrės nė “Big Brother” javėn e shkuar, iu
bashkua edhe Alma Alikaj, banorja e fundit e larguar nga shtėpia.


Ish-banorėt, ashtu siē e kanė bėrė zakon ēdo javė, e mbajnė frymėn nė
“Magic 4” sapo mbaron spektakli dhe kėsaj here bashkė me Almėn ishte
edhe i fejuari i saj Antonio.

Alma ka
pasur gjatė gjithė kohės mbėshtetjen e Antonios, i cili ka qenė shumė
aktiv nė facebook duke kėrkuar vota dhe mbėshtetje pėr bashkėshorten e
tij tė ardhshme shqiptare. Ai ka qenė mjaft prezent edhe nė media duke
iu pėrgjigjur edhe disa pyetjeve provokuese rreth Almės, tė cilat
aludonin pėr njė tė kaluar tė errėt nė Itali tė vajzės nga Shkodra.

Antonio sė
bashku me babanė e Almės, janė treguar gjatė gjithė kohės qė ajo qėndroi
nė “Big Brother” fansat e saj mė tė zjarrtė. Tani qė doli Alma pati
mundėsi tė ēmallet me tė dy, sidomos me tė atin, me tė cilin nuk kishte
kontakt prej shumė vitesh.

Nuk e dimė
se si do ta presė kėtė afrim tė Almės me tė atin mamaja e saj, e cila,
me sa jemi informuar, ėshtė mėrzitur jo pak nga deklaratat nė media tė
Elez Alikajt, i cili e akuzon pikėrisht atė si fajtore tė ndėrprerjes sė
marrėdhėnieve me vajzėn e tij.

Gjithsesi, kėto momente Alma po shijon famėn qė i dhuroi programi “Big Brother”.
Antonio,
Alma dhe tė gjithė tė tjerėt e kanė kaluar tė shtunėn e kaluar nė
“Karaoke Magic 4” ku kanė kėnduar kėngė shqiptare dhe janė argėtuar me
njėri-tjetrin.

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi