Ashley Cole shihet me t dashuren e tij t re

Shko posht

Super Ashley Cole shihet me t dashuren e tij t re

Mesazh nga Lim-On prej Mon Mar 28, 2011 10:24 amFutbollisti
i Chelsea, Ashley Cole (27), sht par n shoqrin e nj t dashure
t re. Emri i saj sht Annie Cooper, aktore, dhe t dy u prpoqn q ta
mbajn t fsheht kt lidhje.

"The Sun"
thot se Ashley dhe Annie jan par s bashku n nj klub t nats n
Londr, ku futbollisti ishte duke festuar fitoren e klubit t tij, por
ata pas mbrmjes u larguan vemas me makinat e tyre. Megjithat, ata u
takuan n fund tek vila e tij.
Nj burim
tha se lojtari nuk ka dshir t paraqitet n publik me t dashurn
sepse nuk e di se si do t reagojn ata edhe mediat.

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi