Mariah Carey shkon n spital pr shkak t vizitave para lindjes

Shko posht

Super Mariah Carey shkon n spital pr shkak t vizitave para lindjes

Mesazh nga Lim-On prej Mon Mar 28, 2011 10:25 amYlli i hitit "We Belong Together", Mariah Carey, ka shkuar n spital pr shkak t disa vizitave para lindjes.
Kngtarja
sht duke pritur binjak me bashkshortin e saj, Nick Cannon, cili
para disa ditve shkroi n Twitter se si ai ka frik pr lindjen e gruas
s tij, dhe tha: "Ndoshta un do t zbehem n salln e operimit,"
shkroi Nick, duke shtuar se ai e admiron gruan e tij, e cila s shpejti
do tia lind fmijt e tij./

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi