Dafina Zeqiri me gjoks si t meshkujve

Shko posht

Super Dafina Zeqiri me gjoks si t meshkujve

Mesazh nga Lim-On prej Mon Mar 28, 2011 10:25 amYllin e
hitit "Baterit", Dafina Zeqirin jemi msuar t shohim me performancat e
saj kto vitet e fundit me plot entuziazm dhe t na surprizoj pa
fund.

Me daljen
n sken t Dafins, disa kngtareve sikur iu zbeh entuziazmi, t
paktn kshtu komentohej suksesi i saj me koncerte, kng e klipe. Por
edhe Dafina e ka nj problem serioz dhe ka t bj me gjoksin saj.

Edhe pse me
prmasa jasht normales, po t krahasohet me koleget, ajo nuk sht
joshur akoma nga silikoni. Madhsia e gjoksit t saj nuk arrin t t
mbush fustanet gjat fotosesioneve, gj q sht vn re shum nga
fansat e saj. M par ishte prfolur q ajo ka mbushur gjoksin me
silikon gjat nj operacioni plastik q kishte realizuar, por si duket
kjo ndrhyrje ose nuk sht br ose nuk ka dal me sukses.
T njjtin
problem kngtarja e ka pasur edhe gjat koncertit t saj t par n
Tiran n club Venue, ku si e shikoni edhe n foto Dafina ka nj
gjoks njsoj si mashkulli

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi