Burri i Mariah Carey-t shqetsohet pr lindjen e saj

Shko posht

Super Burri i Mariah Carey-t shqetsohet pr lindjen e saj

Mesazh nga Lim-On prej Mon Mar 28, 2011 10:27 amNick
Cannon, burri i kngtares Mariah Carey, n nj intervist pranoi se ai
sht i shqetsuar pr shkak t lindjes s tij e cila s shpejti do t
lind.

Un jam i sigurt se un do t zbehem kur ta shoh gruan time duke lindur, tha ai.

Ai shtoi se
ai ndihet n siklet kur ata do t shkojn n spital dhe ka frik se si
ai do t reagoj kur ta sheh gruan duke lindur.
Njerzit jan duke u prpjekur pr t m dhn kshilla pr ditn e madhe, shkroi ai n Twitter.

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Burri i Mariah Carey-t shqetsohet pr lindjen e saj

Mesazh nga ditush prej Mon Mar 28, 2011 7:39 pm

Ai paska me dek i shkretii qeshtu qysh pja niskkaa

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi