Shtpia e mbrapsht

Shko posht

Super Shtpia e mbrapsht

Mesazh nga D3M1 prej Mon Mar 28, 2011 11:59 am


N qytetin Bispingen t Gjermanis njerzit mund t shohin Shtpin e mendur, shtpia familjare e cila sht e ndrtuar s prapthi.
M sakt, kulmi gjendet n themel, ndrsa themelet n maje t ndrtess. N shtpi, e cila mund t vizitohet do dit, t gjitha orendit jan t vendosura mbrapsht deri n detajin e fundit.

Qllimi i ktij projekti sht q ti ofroj turistve nj prmbajtje t re si dhe nj perspektiv krejtsisht t re pr prditshmrin pasi q t hyjn n botn e shtpis s mbrapsht.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi