Formacioni i UFO-ve

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Formacioni i UFO-ve

Mesazh nga D3M1 prej Mon Mar 28, 2011 12:01 pm


Njė UFO ėshtė xhiruar nė qiellin e Pakistanit, ndėrsa para saj e njėjta ėshtė xhiruar edhe nė Kinė, por ky xhirim nuk u publikua. Megjithatė, ekipi i ekspertėve kinezė nė krye me Yifang Zhang vėrtetoi se nuk bėhet fjalė pėr njė fluturake tė njohur ose pėr ndonjė fenomen natyror.
Xhirimet e papublikuara nga autoritetet kineze vetėm se kanė nxitur kureshtjen e publikut, ndėrsa videoja nga Pakistani mė nė fund zbulon objektin rreth tė cilit ėshtė ngritur njė perde madhe misticizmi.

Nė video shihet njė formacion i UFO-ve tė cilėt bėhen bashkė dhe formojnė njė rreth tė pėrkryer, me njė pikė tė theksuar nė mes tė cilėn disa e quajnė anija bazė.

A flitet vėrtetė pėr fluturaket jashtėtokėsore, vėrtetojeni vetė nė videon mė poshtė:

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 28
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Formacioni i UFO-ve

Mesazh nga Lordi prej Mon Mar 28, 2011 12:37 pm

nuk osht edhe fort qudi, po ndodh gjithqka

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 30
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi