Pret fmij nga babai

Shko posht

Super Pret fmij nga babai

Mesazh nga D3M1 prej Mon Mar 28, 2011 1:33 pm


Pasi humbi nnn e saj, Penny Lawrence u vu n krkim t babait t cilin nuk e kishte njohur kurr. 28-vjearja nuk do e kishte menduar asnjher se kur ta takonte pr her t par do t binte n dashuri me t atin dhe aq m pak q do t priste fmij me t.

Garry Ryan, 46-vjear, e kishte braktisur nnn e Penny-t kur ajo ishte ende shtatzn. Voglushja u rrit nga gjyshrit, por kur ata ndrruan jet dhe pas humbjes s nns s saj, Penny vendosi t vihej n krkim t babait t saj q nuk e kishte njohur kurr.

28-vjearja e gjeti n Houston dhe menjher ra n dashuri me t. Cifti nuk mendon se marrdhnia e tyre nuk prbn inest, por thjesht sht nj simptom q sht zbuluar n vitet 80 dhe q njihet me emrin Genetic Sexual Attraction (Trheqja seksuale gjenetike).

Kjo sindrom prek ata njerz q kan t njjtin gjak por q nuk jan rritur bashk duke shkaktuar tek kta persona nj ndjenj shum t fort q e kthen afeksionin familjar n dashuri.

Cifti sht i lumtur q po pret nj fmij, por frika e tyre m e madhe sht ndarja sepse ligji amerikan nuk lejon marrdhniet mes antarve t nj familjeje.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi