Arta me album tė ri gjatė verės

Shko poshtė

Super Arta me album tė ri gjatė verės

Mesazh nga D3M1 prej Tue Mar 29, 2011 11:29 am


Tash e sa muaj mbi ēdo prioritet tjetėr pėr tė ėshtė vajza e saj Viktoria, por kjo nuk do tė thotė se Arta Bajrami ėshtė shkėputur pėrfundimisht nga kėnga.
Kėngėtarja ka paralajmėruar se gjatė verės fansat e saj do tė kenė nė duar albumin mė tė ri, nė tė cilin ėshtė duke punuar fuqishėm edhe vėllai i saj, Don Arbas.

“Kėto ditė jam e preokupuar me vajzėn, e kur dihet se pėrkujdesja nė kėto muajt e parė ėshtė pak e vėshtirė. Gjithashtu kam filluar tė angazhohem nė studio. Meqenėse herėve tjera isha e pranishme gjatė gjithė kohės sė punės sė albumit, tani pėr shkak tė vajzės nuk po mund tė angazhohem mė shumė, por vėllai, Arbasi, po e kryen punėn mė tė madhe. Unė mė shumė po shkoj vetėm sa pėr t’i dėgjuar demo-t e kėngėve dhe do tė shkoj pėr tė incizuar kėngėt”, shprehet Arta pėr ‘InfoPress’.

Ajo po ashtu ka pohuar se tashmė ka njė marrėveshje pėr shitjen e albumit, ndėrsa blerėsit presin ta marrin atė nė korrik.

“Shitja e albumit tashmė ėshtė bėrė dhe ne na mbetet vetėm tė pėrfundojmė punėn rreth tij. Kah korriku besoj qė albumi tė dalė nė shitje. Fillimisht kur vendosa tė punoj, thash pse i hyra kėsaj pune, sepse vėrtet po duhet shumė punė, dhe unė nuk po kam shumė kohė. Por, prapė mė ėshtė dashur qė pėr hir tė fansave tė mi tė angazhohem e tė punoj”, ka pėrfunduar Arta.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi