MSI kompjuter t bazuar n Brazos

Shko posht

Super MSI kompjuter t bazuar n Brazos

Mesazh nga D3M1 prej Tue Mar 29, 2011 2:15 pm


Nga MSI kan njoftuar pr prezantimin e dy produkteve t para t bazuara n platformn AMD Brazos, edhe at laptopin CR650 15.6 insh dhe kompjuterin krejt n nj Wind Top AE2050 20 insh.
Me mim fillestar prej 500 dollarsh, CR650 e karakterizon diagonalja e ekranit prej 15.6 insh (1366 x 768 piksel), E-350 APU q prbhet nga dy brthama 1.6 GHz x 86 dhe grafik Radeon HD 6310.

Disk me kapacitet 250 deri n 500 GB, regjistrues DVD, Ethernet gigabitsh, 802.11 b/g/n WiFi opsione pr lidhje n internet, si edhe HD ueb-kamera dhe bateri gjashtqelizore.

Modeli tjetr ka shenjn AE2050 dhe e karakterizon mimi prej 680 dollarsh, me t cilin blersit marrin E-350 APU dhe deri n 4 GB memorie sistemike.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi