Shtėpia e shpirtrave: Xhiruan karrigen duke lėvizur

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Shtėpia e shpirtrave: Xhiruan karrigen duke lėvizur

Mesazh nga D3M1 prej Tue Mar 29, 2011 2:20 pm

Muajt e fundit Lisa Manning, dy fėmijėt dhe partneri i saj Anthony jetojnė tė tmerruar nga frika pasi nė shtėpinė e tyre gjėrat lėvizin nė mėnyrė misterioze dhe hapen e mbyllen dyert vetvetiu.
Familja Manning nga Converty nė Britaninė e Madhe ka disa muaj qė jeton nė frikė sepse nė shtėpi lėvizin gjėrat, mbyllen dyert, ndėrsa kohė mė parė ata xhiruan edhe njė karrige duke lėvizur pa e prekur askush.

Nė shtėpi jetojnė Lisa Manning (34 vjeēare) me partnerin Anthonyn, djalin Jayd (6 vjeēar) dhe vajzėn Ellie (11 vjeēare). Ata thonė se disa herė janė detyruar tė dalin nga shtėpia pėr shkak tė lėvizjes sė sendeve nėpėr shtėpi, shkruan Daily Mail.

Thuhet se nė kuzhinėn e tyre kanė fluturuar pjatat dhe tepsitė, ndėrsa roletat e dritareve janė ngritur dhe ulur nė mėnyrė tė pakontrolluar. Javėn e kaluar u detyruan tė dalin pėr dritare pasi dera e dhomės ku po qėndronin ishte mbyllur vetvetiu.

Prifti lokal i kėshilloi qė tė varin nėpėr mure kryqe pasi qė Lisa nė dhomėn e Ellit e vendosi njė kamerė tė fshehur ku xhiroi se si hapej dhe mbyllej dollapi dhe si lėvizte karrigia. Lisa thotė se ka njoftuar autoritetet dhe pret qė ajo me fėmijėt tė gjej njė shtėpi tjetėr.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 28
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi