Kush eshte personi qe eshte Kopje e Barack Obamas

Shko posht

Super Kush eshte personi qe eshte Kopje e Barack Obamas

Mesazh nga Zyma prej Tue Mar 29, 2011 7:40 pm

Te nderuar antare do te sjellim disa Foto te personit qe jeton Ne Indonezi,por qe eshte teper i veqant ai perngjan sikur te jete vlla me presidentin Amerikan Barack Obama vlersoni edhe ju vet


E gjithe media boterore flet per Kopjen e presidentit amerikan Barack Obama. Ai eshte Ilham Enes nga Indonezia.Ne nje program ne njerin nga televizionet indoneziane ftohet Ilham Enes.
Dhe te gjithe per nje cast mendojne se ne studio kishte ardhur
presidenti amerikan Barack Obama.Ilham Enes eshte 40 vjec dhe me profesion eshte fotografist.


Nga momenti kur Obama kandidohet per president, Ilham Enes ka marre dhjetera oferta per te marre pjese ne spote publicitare.


Ja edhe disa fotografi te kopjes se Barack Obames...


_________________
Ndonjher t mungon aq shum dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ndrrat vetm pr ta prqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi