Nj grua jeton nj jave me kufomen e t dashurit

Shko posht

Super Nj grua jeton nj jave me kufomen e t dashurit

Mesazh nga Nora prej Wed Mar 30, 2011 9:42 amNj ngjarje shum e cuditshme ka ndodhur n Teksas ku nj grua ka jetuar pr nje jave me kufomen e t dashurit t vet q kishte nderruar jet n apartamentin e tyre.
Policia ka bere nje kontroll dhe ka gjetur 45 vjecaren me trupin qe ishte duke u dekompozuar dhe ka shoqeruar gruan per kontroll mendor.
Organet e policis u lajmeruan nga nj fqinj q sht vn n levizje pas eres s padurueshme t kufomes.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi