Tragjedi n Berat, vdes fmija 9-vjecar

Shko posht

Super Tragjedi n Berat, vdes fmija 9-vjecar

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Wed Mar 30, 2011 7:44 pmNj fmij 9-vjecar ka humbur jetn n qytetin e Beratit, pasi sht sulmuar n mnyr t dhunshme nga nj i rritur.

Lajmin e bjn t ditur burime policore lokale, sipas t cilave voglushi Endrit Ndreka sht goditur me mjete t forta n kok nga 26-vjecari Arsen Sulka.

Sipas burimeve, autori i krimit, q ka tronditur fshatin e Donofros, dyshohet se sht nj i smur mendor. Ai sht arrestuar nga uniformat blu.

Burimet shtojn m tej se n momentin e sulmit, voglushi ka qen duke luajtur me moshatart e tij, kur papritur sht goditur nga 26-vjecari me nj drras pas koks.

Njerzit q ndodheshin pran kan vrapuar pr ti ardhur n ndihm dhe kan organizuar drgimin e tij n spital, por plaga e rnd ka br q 9-vjecari t ndrroj jet menjher.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 28
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi