Obama: Gedafi ka ditėt e numėruara

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Obama: Gedafi ka ditėt e numėruara

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Wed Mar 30, 2011 7:47 pmGjatė deklaratės sė tij pėr televizionin amerikan, NBC, presidenti Obama shprehu bindjen se Gedafi ka ditėt e numėruara nė krye tė Libisė.

“Falė presioneve tė forta, jo vetėm ushtarake, Gedafi do tė rrėzohet dhe kjo ėshtė cėshtje ditėsh”, tha Obama.

Pėr shefin e Shtėpisė sė Bardhė, rrethi pėr kolonelin sa vjen e ngushtohet dhe besnikėt e tij po e braktisin pasi e kanė kuptuar se mbrojtja e tij ėshtė e

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 28
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi