Gjinushi: Ka koh pr ndryshime n kod

Shko posht

Super Gjinushi: Ka koh pr ndryshime n kod

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Wed Mar 30, 2011 7:48 pmMazhoranca i kundrshton ndryshimet n Kodin Zgjedhor n kt koh duke thn se nuk ka koh t mjaftueshme deri n zgjedhje.

Por kreu i social-demokratve, Sknder Gjinushi deklaron se ka koh pr ti br ndryshimet t cilat duhet t japin garanci pr mbajtjen e zgjedhjeve t lira e t drejta.

Koh pr t ndaluar vjedhjet ka. Alibia e kohs nuk qendron, sht alogjike. Data sht n funksion t kushteve dhe standarteve t zgjedhjeve dhe jo e kundrta. Ka koh pr t prmirsuar KQZ-n, pr t pastruar listat dhe pr t kontrolluar kartat e identitetit. Pyesim, cfar sht prmirsuar n krahasim me zgjedhjet e 2009-s? Asgj, ka deklaruar Gjinushi.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi