Shakira konfirmon lidhjen me Pique

Shko posht

Super Shakira konfirmon lidhjen me Pique

Mesazh nga T-o-S-i prej Wed Mar 30, 2011 9:06 pm


Kngtarja nga Amerika Latine, Shakira, ka pranuar se sht n lidhje dashurie me futbollistin e Barcelons, Gerard Pique.

Krijuesja e hitit Hips Dont Lie ka postuar nj fotografi t saj s bashku me Piquen n Twitter t martn, duke konfirmuar kshtu prfundimisht romancn e tyre pas muajve t tr spekulimesh.

Ju prezantoj diellin tim, shkroi Shakira n Twitter ku e bashkangjiti dhe foton n fjal.

_________________
Te heshtesh nuk do te thote se nuk ke asgje per te thene. . . Thjesht do te shikosh ku do te arrijne njerzit !


Dashuria eshte nje mrekulli,rrall e kendshme,kurr e persosur .
avatar
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 28
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
90 / 10090 / 100

Registration date : 17/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi