Jackie Chan ėshtė gjallė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Jackie Chan ėshtė gjallė

Mesazh nga T-o-S-i prej Wed Mar 30, 2011 9:07 pm


Ylli i filmave aksion, Jackie Chan, nuk ka vdekur, por ėshtė shėndoshė e mirė.

Aktori ka shfrytėzuar profilin e tij tė Facebook pėr tė mohuar thashethemet se ‘ai ka vdekur pasi ka pėsuar njė sulm nė zemėr’.

Spekulimet se Chan kishte vdekur shpėrthyen disa ditė mė parė, por ylli i filmit “Karate Kid” thotė se ai ėshtė shumė i gjallė, dhe ka postuar njė foto ku ka takuar zyrtarė japonezė gjatė tė martės, pėr tė dėshmuar se ai nuk ka vdekur.

“Jackie ėshtė gjallė dhe mirė. Ai nuk ka pėsuar sulm nė zemėr dhe nuk ka vdekur, siē u raportua nė shumė faqe sociale dhe nė disa lajme online. Jackie ėshtė mirė dhe i zėnė duke xhiruar filmin e ardhshėm”, ka shkruar ai nė Facebook

_________________
Te heshtesh nuk do te thote se nuk ke asgje per te thene. . . Thjesht do te shikosh ku do te arrijne njerzit !


Dashuria eshte nje mrekulli,rrall e kendshme,kurr e persosur .
avatar
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 27
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
90 / 10090 / 100

Registration date : 17/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Jackie Chan ėshtė gjallė

Mesazh nga Lordi prej Wed Mar 30, 2011 10:51 pm

gjinja po rrejn kjo po e prish boten

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 30
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Jackie Chan ėshtė gjallė

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Wed Mar 30, 2011 10:53 pm

Lord shume je ka tutesh kohve t`fundit :P :P :P

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 28
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Jackie Chan ėshtė gjallė

Mesazh nga Lordi prej Wed Mar 30, 2011 10:56 pm

● E.D.W ● shkruajti:Lord shume je ka tutesh kohve t`fundit

ku more mos mu tut kshyre ikud qka gjon neper internet UFO e senevene ajaj edhe tii tuka bo bota Design edhe ty

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 30
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Jackie Chan ėshtė gjallė

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi