N Belgjik, lind viqi me dy koka

Shko posht

Super N Belgjik, lind viqi me dy koka

Mesazh nga Nora prej Thu Mar 31, 2011 6:43 amJean Baptiste, mori goditjen m t madhe, kur nj lop lindi nje viq me dy koka. Z.Baptiste thot se ai e kishte kontrolluar gjinj lopn q ajo t ket nj lindje normale, por ja q nuk ndodhi kshtu.
Viqi ka 2 trura, dhe q t dyt funksionojn nj kohsisht. Ai gjithashtu ka edhe katr sy, dhe nje pal vesh.
Z.Baptiste tha se lindja ishte normale dhe nuk kemi mundur q ta vrejm deformimin menjher, vetm pasi viqi sht shtri n tok veterineri i habitur tha O zot, paska dy koka.
Momentalisht nna e viqi jan bashk, mirpo e ardhmja e viqit me dy kok sht ende e pa qart.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi