Yu Zhenhuan merr prsipr heqjen e qimeve

Shko posht

Super Yu Zhenhuan merr prsipr heqjen e qimeve

Mesazh nga Nora prej Thu Mar 31, 2011 7:29 amYU Zhenhuan, vuan nga nj gjendje e rrall me qime q mbulon 96 pr qind t trupit t tij. Pasi q nuk ka arritur t merr nj rol n filmin e dshiruar, ka vendosur t ndrmarr nj hap t ri, ti nnshtrohet operacionit plastik.
YU Zhenhuan Njeriu majmun ka qen i bindur se pikrisht pr shkak t qimeve t tij t shumta do t merrte rolin kryesor n adaptimin televiziv t filmit klasik kinez Udhtimi pr n Perndim, n t cilin sht dashur t luaj majmunin, mirpo pr habi t tij regjisori e ka refuzuar sepse nuk sht trheqs sa duhet.
Yu shrehet se kam menduar se jam kandidati m i mir sepse dukem si majmun dhe pseudonimin madje e kam njeriu-majmun, ka thn leshataku kinez.
Kam lexuar nj libr dhe kam gjetur nj frizer profesional t m shndrroj n majmun t vrtet. Megjithat, kam rn n audicion sepse nuk jam dukur bukur sa duhet, ka shtuar ai.
Ai mendon se me nj operacion do ti heq qafe qimet dhe do t bhem majmun m i bukur, kshtu q regjisort do t bhen pishman pr vendimin e tyre, sht i bindur ai.
Sipas kirurgut plastik, Yu do t duhet t operoj syt, hundn dhe buzt.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi