Kobra ka hapur nj profil n Twitter dhe ka 118,000 fansa

Shko posht

Super Kobra ka hapur nj profil n Twitter dhe ka 118,000 fansa

Mesazh nga Lim-On prej Thu Mar 31, 2011 8:29 amFundjavn e
kaluar nga kopshti zoologjik i Nju Jorkut kishte ikur Kobra egjiptiane,
e cila besohet se aktualisht sht ende n rrugt e Nju Jorkut.

Punonjsit e
kopshtit zoologjik e kishin krkuar at n mnyr intensive, por dikush
ka vendosur q t bj shaka dhe ka hapur nj profil n rrjetin social
Twitter.

Kobra ka
hyr n Twitter pr ti informuar qytetart e Nju Jorkut se ku sht pr
momentin, dhe deri m tani, sipas Twitter, ishte n tv ndrtess s
Empire State.
Ndr t tjera ka njoftuar se Kobra ka shkuar n karaoke dhe ka knduar nj kng.

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi