Video: Piyha Martell ka vetėm gjysmėn e trupit por ėshtė bėrė yll

Shko poshtė

Super Video: Piyha Martell ka vetėm gjysmėn e trupit por ėshtė bėrė yll

Mesazh nga Lim-On prej Thu Mar 31, 2011 8:31 am

Piyha
Martell ėshtė dėshmia e vėrtetė se aftėsitė e kufizuara fizike nuk duhet
tė jenė pengesė nė rrugėn drejtė realizmit tė ėndrrave.

Ajo ka
lindur me sindromin e regresionit – kėmbėt i ka tė vogla dhe nga beli e
poshtė ėshtė plotėsisht e pazhvilluar, kėshtu qė duket sikur e ka vetėm
gjysmėn e sipėrme tė trupit.
Ajo ecėn me
duart e saj. Megjithatė, pavarėsisht nga kjo mungesė, ajo vendosi tė
bėhet njė yll. Falė YouTube dhe MySpace ajo e arriti kėtė,
Piyha ka
lindur si njė djalė, Pedro Martell, por kur ajo i bėri 15 vjet, i
njoftoi prindėrit e saj se ajo donte tė ishte njė vajzė. Qė atėherė,
blinte rroba tė vajzave dhe mendonte se si tė ndryshoi seksin – dhe
kaloi nė disa operacione tė tilla.
Piyah
kishte njė fėmijėri tė vėshtirė. Ajo nė shkollė ishte e abuzuar dhe nė
moshė tetė vjeēare humbi nėnėn e saj sepse ajo kishte kancer.

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi