Video: Hidhet pa parashut nga aeroplani n aeroplan?!

Shko posht

Super Video: Hidhet pa parashut nga aeroplani n aeroplan?!

Mesazh nga Lim-On prej Thu Mar 31, 2011 8:32 am

Troy
Hartman sht nj adhurues i sporteve ekstreme. Ai pr her t par
sht hedhur pa parashut nga aeroplani ku ishte dhe ka kaluar n
aeroplanin tjetr!!!
Pr t pas
sukses kjo prov ekstreme piloti i aeroplanit t dyt ishte detyruar
t dal motorin e aeroplanit n mnyr q Troy t mos lndohet nga
flutura e aeroplanit

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi