Modelja shqiptare q ka takuar Gadaf: Ai nuk sht diktator!

Shko posht

Super Modelja shqiptare q ka takuar Gadaf: Ai nuk sht diktator!

Mesazh nga Lim-On prej Thu Mar 31, 2011 8:40 amDisa dit
m par "Shqiptari i Italis" botoi dy artikuj mbi vajzn shqiptare Rea
Beko, e cila bri pjes n grupin e atyre t rejave q vizituan
udhheqsin libian, Muhamar Gadafi gjat vizits s tij n Rom. E m tej, e ftuar prej tij bashk me nj grup vajzash t tjera pr t vizituar Libin.

Lajm i
vjetr, deri ditn kur pas nisjes s bombardimeve n shtyp, shqiptarja
Rea Beko deklaroi pr ANSA-n se "Gadafi nuk sht diktator". E
megjithat ajo pohon se nuk e plqen Gadafin.


Para t gjithash dua t them q un nuk e adhuroj Gadafin! Di vetm t
them q pr aq sa munda t flas e t bisedoj m'u duk nj plak i urt, q
dinte se 'bnte pr vendin e tij. Pikrisht pr kt kemi arritur deri
ktu! Sepse forcat e mdha e kuptuan q Libia po fitonte nj pozit t
fort n Afrik dhe n Mesdhe dhe ja, vendosen ta sulmojn. Nuk mund t
them q sht diktator sepse 'pash me syt e mi demonstronin nj
popull q e donte dhe e prgzonte pr faktin q dinte t mbronte
interesat e Libis," prfundoi Rea.

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi