Vajza 12 vjecare behet nene pa e ditur!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Vajza 12 vjecare behet nene pa e ditur!

Mesazh nga Nora prej Fri Apr 01, 2011 7:03 am
Tė bėhesh nėnė pa pasur piken e idese per cfare po ndodh. Kėshtu ka ndodhur nė Holandė ku njė vajze 12 vjecare ėshtė bėrė mama ndėrkohė qė vazhdonte edhe jetėn e saj te zakonshme shkollore, madje vajzes i kane afilluar dhimbjet gjate ores se mesimit.
Gjithcka ka nisur kur 12 vjecarja ka ndjerė dhimbje barku dhe ėshtė shoqėruar menjėherė prej prindėrve tė saj nė spitalin mė tė afėrt.
Atje mjekėt kanė zbuluar pas kontrollit se vajza 12 vjecare ishte shtatzanė dhe ishte duke lindur.
Mjekėt holandeze u pėrkujdesėn pėr 12 vjecaren e cila ka lindur njė vajzė. Ata, thanė se pas lindjes, si nėna e mitur ashtu edhe vogėlushja qė ajo lindi, ndodhen nė gjendje tė mire shendetesore

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Vajza 12 vjecare behet nene pa e ditur!

Mesazh nga Zyma prej Fri Apr 01, 2011 7:48 am

paska harru qika

_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Vajza 12 vjecare behet nene pa e ditur!

Mesazh nga Nora prej Fri Apr 01, 2011 7:59 am

qe de e re ska dit sen :P

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Vajza 12 vjecare behet nene pa e ditur!

Mesazh nga Zyma prej Fri Apr 01, 2011 8:08 am

ahhahaa aha e re jo valla spaska dit hiq hahaha

_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Vajza 12 vjecare behet nene pa e ditur!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi