N Malajzi, gruaja 107-vjeare n krkim t burrit t saj t 23-t

Shko posht

Super N Malajzi, gruaja 107-vjeare n krkim t burrit t saj t 23-t

Mesazh nga Nora prej Fri Apr 01, 2011 7:06 amEsht plot 107 vjee, por kjo duket se nuk e ndalon aspak plakn e vjetr nga Malajzia q t vihet n krkim t bashkshortit t 23-t n jetn e saj.
Ngjarja e uditshme mbrrin nga kontinenti i Azis, aty ku jeton vrtet nj grua 107-vjeare e martuar me nj burr 70 vjet m t ri se vetja e saj.
37-vjeari sht nj i droguar, i cili i sht nnshtruar fazs s rehabilitimit dhe pikrisht nga rezultati i saj duket se ka frik gruaja e tij 107 vjee, se ai kur t dal prej gjendjes n t ciln ndodhet, do t krkoj t rinis jetn me nj grua m t re n mosh se ajo.
Prandaj gruaja nga Malajzia e ka ndar mendjen: ajo sht vn n krkim me do kusht t nj burri tjetr!
Vook Kundor thot se nj gj t till e bn vetm nga fakti pr t vrar vetmin, tani n muzgun e jets s saj.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi