Shikojeni kėta fėmijė tė pabesueshėm me kitara

Shko poshtė

Super Shikojeni kėta fėmijė tė pabesueshėm me kitara

Mesazh nga D3M1 prej Fri Apr 01, 2011 9:34 am


Pesė fėmijė performuan nė shfaqjen e kopshti nė qytetin Chongjin tė Koresė sė Veriut duke ekzekutuar muzikė nė kitara. Nėse pėrjashtojmė mėsuesit dhe prindėrit e tyre, pak kush ka pritur njė gjė tė tillė.
Fėmijėt janė aq mirė tė akorduar derisa luajnė nė kitara sa qė duket se nė skenė ėshtė vetėm njė kitarė e vetme.

Ata pėrveē teknikės sė pėrkryer dhe tempit fascinues tė bėjnė pėr vete edhe me koreografinė simpatike. /Telegrafi/

Shikojeni videon:

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi