Mė i gjati dhe mė i shkurti nė botė mbledhin para pėr bamirėsi

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Mė i gjati dhe mė i shkurti nė botė mbledhin para pėr bamirėsi

Mesazh nga ditush prej Fri Apr 01, 2011 11:50 amNjeriu mė i gjatė dhe mė i shkurtė nė Kinė janė bėrė bashkė pėr tė grumbulluar para me tė cilat dėshirojnė t’i ndihmojnė fėmijėt me nevoja tė veēanta.
Xu Guoyuan, i gjatė 239 centimetra dhe Zhang Huan, i gjatė 110 centimetra, nisėn njė aksion njėmujor nė tė cilin dėshirojnė t’i grumbullojnė 60.000 euro tė nevojshme pėr t’ia bėrė njė strehė personave me nevoja tė veēanta nė qytetin Chongqing.

“Huan doket si lodėr nė krahasim me kolegun e tij nė kėtė aksion. Janė shumė qesharak kur bėhen bashkė”, tha njėri prej pjesėmarrėsve nė aksionet e bamirėsisė.

Xu dhe Huan nė kėtė aksion performojnė numra tė shumtė dhe pika komike.

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi