Martohet Michael Buble

Shko posht

Super Martohet Michael Buble

Mesazh nga Ditta prej Fri Apr 01, 2011 2:02 pm


Kngtari Michael Buble dhe e
fejuara e tij argjentinase Luisana Lopilato jan martuar n nj zyr t
gjendjes civile t Buenos Aires ditn e djeshme.

Ceremonia civile ka qen vetm
fillimi i nj serie festimesh q do t mbyllen t shtunn me nj martes
n kish dhe nj fest t madhe pr familjart dhe miqt e iftit.

Buble dhe Lopilato nuk do t kalojn nj muaj mjalti t zakonshm, por
do t udhtojn n kontinentin afrikan pr t ndihmuar me vepra
bamirsie n rritjen e cilsis s jets s fmijve t Afriks.

Cifti sht njohur n vitin 2008 pas nj koncerti t kanadezit n Buenos Aires.

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Martohet Michael Buble

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Fri Apr 01, 2011 3:00 pm

Laughing

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 28
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Martohet Michael Buble

Mesazh nga Ditta prej Sat Apr 02, 2011 9:03 am

Eduard UrIME :P :P :A:A

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Martohet Michael Buble

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi