Sonte fillon “VIP Shpija 2”

Shko poshtė

Super Sonte fillon “VIP Shpija 2”

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Fri Apr 01, 2011 3:34 pm

Tashmė janė bėrė tė ditur pjesėmarrėsit e realit-shout “Vip Shpija 2” qė do tė fillojė sonte.

Dymbėdhjetė pjesėmarrėsit, tė cilėt janė fytyra tė njohura dhe u takojnė fushave tė ndryshme, do ta fillojnė aventurėn e tyre tė re dhe pėr plotė gjashtė javė do tė jenė tė vėzhguar nga kamerat.

Pjesėmarrėsit e kėtij edicioni do tė jenė: Xuxi, Haxhi Mėrxha, Rovena Stefa, Qetsori - fituesi i “Big Brother 2”, Buci – fituesi i “Shpija e Kosovės 2”, Mariza Ikonomi, Zajmina Vasjari, MC Kresha, pastaj Elida Shasivari, Ingrid Gjoni, Berkani dhe Ardit Stafaj.

Ata do tė detyrohen tė dalin nga shtėpia katėr herė nė javė dhe do tė punojnė si taksistė me qėllim qė tė mbledhin para pėr ushqime dhe nevoja tė tjera tė pėrditshme.

Spektakli do tė fillojė sonte nė orėn 20:00 nė valėt e Kohavision. Pėrmbledhjet ditore do tė transmetohen nga e hėna deri tė premten po nė kėtė televizion duke filluar nė orėn 19:45, pėrderisa pėrmbledhja e fundjavės tė dielėn nė orėn 17:15. Teleshikuesit mund ta ndjekin shoun pėr 24 orė pėrmes rrjetit kabllor Kujtesa.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Sonte fillon “VIP Shpija 2”

Mesazh nga Gonna prej Fri Apr 01, 2011 4:25 pm

Hallall ju koft organizatorve per ket spektakel se me kushtet qe i kem na shum osht spektakel i mir

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi