Srish na befason Irina Shayk me trupin e saj seksi

Shko posht

Super Srish na befason Irina Shayk me trupin e saj seksi

Mesazh nga Lim-On prej Fri Apr 01, 2011 6:28 pmModelja
bukuroshe ruse, Irina Shayk, e konsideruar si njra prej femrave m t
bukura t globit, sht paraqitur edhe nj her me rroba banje.

E dashura e
futbollistit Ronaldo kt her ka marr pjes n nj reklam seksi pr
firmn Luli Famu, n t ciln edhe nj her na tregon trupin e saj t
prsosur.

Irina sht
e njohur pr tre mbiemrat e saj Shyak, Sheik, dhe Shaykhlislamova,
dhe ka lindur n fashatin Emanzelinsku t Rusis.

Bota filloi ta njoh kur ajo u paraqit me bikini pr prestigjiozen Jurnal dhe Sport Illustrated.

Karriern e
modelimit Irina e nisi n vitin 2004 ku n nj konkurs bukurie e fitoi
vendin e par. Nj vit m von ajo shkoi n Paris dhe filloi t punoj
pr Intimmisimi dhe zvendsohet me bukuroshen braziliane Barros Ana
Beatriz. Bukuroshja gjithashtu ka punuar edhe me La Perla, Paciotti,
Armani dhe ka nj katalog me t brendshme t firms Victorias Secret./Webmagazina.
_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi