Vajza e iftit Beckham t quhet Justine Bieber?

Shko posht

Super Vajza e iftit Beckham t quhet Justine Bieber?

Mesazh nga Lim-On prej Fri Apr 01, 2011 6:50 pm

David Beckham ka zbuluar se djali i tij tet vjear, Romeo,
dshiron q ta pagzoj motrn e tij me emrin Justine Bieber Beckham,
pasi e adhuron s teprmi pop yllin Justin Bieber.
Superylli
anglez dhe bashkshortja e tij jan n pritje t fmiut t tyre t
katrt, gjinia e t cils sht konfirmuar, ndrsa me vajzn e par n
pritje pr familjen simpatike, sht shtuar dhe kurreshtja pr emrin q
do ta ket ajo.
Kur na sht thn n fillim se sht djal, Romeo m tha: far
mendon pr Justin Bieber si emr? Justin Bieber Beckham?. Ndrsa tani
q e dim se sht vajz ai tha: Mir, far mendon babi pr Justine
Bieber Beckham?, zbuloi Becks.

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi