Lady Gaga przuri Adam Lambert nga ditlindja

Shko posht

Super Lady Gaga przuri Adam Lambert nga ditlindja

Mesazh nga Lim-On prej Fri Apr 01, 2011 6:51 pm

Lady Gaga e kishte przn Adam Lambert nga festa e ditlindjes
s saj javn e kaluar, kur rokeri gotik ishte dehur aq shum sa
shqetsoi t pranishmit.
Krijuesja e hitit Born This Way, e
cila festoi 25 vjetorin e lindjes t hnn, ka organizuar festn t
enjtn, me nj numr yjesh t ftuar. Sidoqoft, knaqsia ishte
ndrprer kur kngtari u shfaq si truproje e Gagas n gjendje t dehur,
duke e detyruar pop yllin ta krkoj largimin e tij.
Adam ishte sikur kafsh. Ai vallzoi mbi tavolina dhe karriget. Kur
erdhi torta, ai tentoi ta hidhte at n fytyrn e Gagas dhe mori nj
kukull nga torta pr tia vn n goj, theksoi nj burim.

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi