Edona Llalloshi, shtatzėnė se shpejti me vajze

Shko poshtė

Super Edona Llalloshi, shtatzėnė se shpejti me vajze

Mesazh nga Nora prej Sat Apr 02, 2011 7:47 amJavėn e kaluar treguam se kėngėtarja Edona Llalloshi ėshtė fejuar pas katėr vite divorc qė kishte pėrjetuar nga martesa e parė, ndėrsa detaje tė tjera nuk publikuam. Gjatė kėsaj jave kemi mėsuar se i pėrzgjedhuri i saj ėshtė Gazmend Fejzullahu, njė biznesmen nga qyteti i Pejės, me tė cilin kėngėtarja ka filluar lidhjen e re duke e zyrtarizuar atė dhe me fejesė mė datė 18 shtator siē thekson i fejuari i kėngėtares. “E kam njohur Edonėn pėrmes shoqėrisė, kemi kaluar njė vit sė bashku e tash, pasi ėshtė shtatzėnė, kemi vendosur tė fejohemi e tė martohemi”, tregon ai.
I PĖRZGJEDHURI, BIZNESMEN NGA PEJA
Gazmend Fejzullahu quhet i fejuari i kėngėtares Edona Llalloshi, me tė cilin ka disa muaj qė ka filluar lidhjen edhe pse njihen shumė mė herėt. Gazmendi, 34-vjeēar nga qyteti i Pejės, ėshtė biznesmen, ndėrsa veprimtarinė e realizon po nė kėtė qytet.

FEJESA MĖ 18 SHTATOR
Ka kohė qė jeta private e kėngėtares nuk ka qenė pjesė e mediave tė shkruara qė nga divorci i lidhjes sė parė. Ndėrkohė, kureshtja e madhe e fansave po shuhet kėto ditė kur dhe po zbulohen detaje tė reja nga privatėsia e Edonės qė dhe vetė nė fakt ka dashur t’i bėjė publike. Siē tregon Gazmendi, fejesa ėshtė realizuar mė 18 shtator, ndėrsa ka zgjedhur pikėrisht ditėn kur ėshtė martuar vajza e Sinan Vllasaliut, derisa nė ceremoni kanė qenė tė pranishėm shumė fytyra publike nga tė gjitha sferat kur Edona ka prezentuar tė fejuarin e saj tė ri, Gazmendin, e shoqėruar gjithashtu edhe nga nėna dhe motrat e saj.
SHTATZANIA e DETYRON TĖ ZBULOJė LIDHJEN E RE
Nga ajo qė po shihet, tash e sa vite Edona qėndron fuqishėm nė skenėn muzikore, por nga fotot tė cilat i ka prezantuar sė fundi, bashkė me fotot e ceremonisė qė treguam mė lart, kėngėtarja shihet shumė e rinuar. Si duket, pėr 31-vjeēaren po fryn njė erė e re, pasi lumturia rikthehet nė jetėn e saj. Para tre muajve, Edona ka publikuar njė video tė re tė titulluar “Romanca” e cila siē thuhet pėrshkruan lidhjen e re tė cilėn e kishte filluar para njė viti. Kėto ditė ajo po shijon jetėn mė sė miri pasi sė shpejti pritet qė tė bėhet nėnė nga lidhja me biznesmenin pejan. “Datėn e martesės nuk e kemi vendosur akoma po sė shpejti besoj, sepse po e presim tė vijė nė jetė bebushja”, thekson pėr fund Gazmend Fejzullahu, i fejuari i kėngėtares Edona Llalloshi.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi