Puthjet npr tr trupin

Shko posht

Super Puthjet npr tr trupin

Mesazh nga Ditta prej Sat Apr 02, 2011 9:07 am


Prgatitni do centimetr t trupit tuaj pr dashuri t zjarrt...Qafa: N qaf qitni aromn q e preferoni, pastaj mbulojeni me flok dhe lreni at q ta zbuloj at rajon sensual.
Pjesa e brendshme e kofshve: Kofsht i depiloni nj dit para nats s zjarrt. Me at rast mos e harroni edhe zonn e bikinit.
Gishti i kmbs: Mos i harroni shputat - mund t jen
jashtzakonisht erotike. Lani mir kmbt deri te zogu i kmbs, pastaj
ua bni nj masazh t leht me losion aromatik. Por, mos e harroni edhe
llakun e thonjve!
Buzt: Pr t'i br joshse, disa dit i lyeni
intensivisht me balsam buzsh. Prdorni t kuqt e buzve q nuk
shlyhet, n mnyr q t mos e bartni ngjyrn npr faqe, qaf...
Barku: Po qe se e lyeni barkun me qumsht aromatik, edhe partnerit edhe vetes do t'ia shtoni knaqsin, derisa jeni duke e puthur.
Majat e gishtrinjve: Ngjyrosni thonjt me ngjyr t
kuqe t theksuar - ende jan shum seksipil. Q t'i keni duart shum t
buta, i lyeni me maskn pr fytyr - maskn e hiqni pas njzet
minutash.

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi