Nj familje me fmijen 14 muajsh edhe 21 zvarranik

Shko posht

Super Nj familje me fmijen 14 muajsh edhe 21 zvarranik

Mesazh nga Nora prej Sat Apr 02, 2011 9:30 amN apartamentin e banuar nga nje familje me femijen 14 muajsh kishte jo vetem dy qene dhe nje mace, por edhe 21 zvarranike te gjate deri ne 2 metra e gjysme, mes te cileve disa boa, pitone, iguana dhe nje dragua.
Kafshet jane gjetur nga forcat e rendit pas nje hetimi investigativ per tregtimin e kafsheve te ndaluara me ligj.
Autoritetet kane ngritur padi edhe per shkeljen e kushteve higjienike ku ne te njejtin ambient mbahej se bashku me femijen edhe zvarraniket e rrezikshem.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi