Profesoresha e ēoi peshė shkollėn

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Profesoresha e ēoi peshė shkollėn

Mesazh nga D3M1 prej Sat Apr 02, 2011 9:30 am


Fotografitė lakuriq nga beli e lartė tė Joanne Salley, profesoreshės 32 vjeēare tė historisė sė artit, e cila njė kohė kishte punuar edhe si modele dhe udhėheqėse televizive, po bėjnė xhiro nėpėr klasat e njėrės prej shkollave mė tė shtrenjta britanike.
Profesoresha e bukur u fotografua vetėm me pantallona, pa jelekė fare, nė mes rafteve pėrplot libra historie. Fotografitė i bėri kolegia e saj, fotografja profesionale Fiona Corthine nė kabinetin e historisė sė artit, shkruan Daily Mail.

Nxėnėsit zbuluan fotografitė nė laboratorin e shkollės pėr fotografi, ku dikush i kishte harruar rastėsisht nė njė USB.

Fotografitė e ish Miss Irlandės Veriore filluan me shpejtėsi tė bėjnė xhiro nėpėr telefonat mobil dhe e-mailat e nxėnėsve.

Drejtoria e shkollės kėrkoi nga nxėnėsit qė t’i fshijnė fotografitė, ndėrsa ata qė vazhdojnė me shpėrndarjen e tyre i kėrcėnuan me suspendim nga shkolla.

Pas kėtij incidenti Salley braktisi shkollėn me lot nė sy ndėrsa drejtoria nuk beson se do ta kthejė sėrish nė vendin e punės.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 28
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Profesoresha e ēoi peshė shkollėn

Mesazh nga Nora prej Sat Apr 02, 2011 9:33 am

nccncnnc qekjo i paska msu mire nxensat Laughing

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi