N moshen 11-vjeare bht nn

Shiko temn e mparshme Shiko temn pasuese Shko posht

Super N moshen 11-vjeare bht nn

Mesazh nga Nora prej Sat Apr 02, 2011 9:31 am

Kordeza ishte duke u martuar me te fejuarin e saj, 19-vjecarin Jeliazko Dimitrov, kur nuk eshte ndjere mire.Ne nje moshe vetem 11-vjecare eshte bere nene e nje femije, pikerisht ne diten e marteses.
Kordeza, bullgarja qe jeton ne Sliven, 300 km larg Sofjes, ishte duke u martuar me te fejuarin e saj, 19-vjecarin Jeliazko Dimitrov, kur nuk eshte ndjere mire dhe u dergua ne spital, ku solli ne jete Violeten, femijen qe peshon 2 kg e gjysme.
Festime te medha kane shoqeruar lindjen, ne nje zone ku eshte normalitet te shihen vajza 13-vjecare qe behen nena: vetem qyteti i Silven ka regjistruar vitin e kaluar plot 177 raste te ngjashme.
Kordeza eshte gjithsesi nena me e re, me 11 vjecet e saj, teksa Jeliazko rrezikon 6 vjet burg per shkak se ka kryer marredhenie seksuale me nje minorene. Historia e treguar nga revista britanike News of the World ka bere xhiron e botes. Kordeza e ka njohur Jeliazkon ne nje zone te Sliven, kur djaloshi e shpetoi nga nje grup djemsh qe e ngacmonin. Nga atehere lindi dashuria qe u finalizua me martese.
Dua qe vajza ime te mesoje te lexoje dhe te shkruaje, sepse une nuk e kam pasur mundesine ka deklaruar nena e re -. Lindi e famshme dhe do te doja qe te mbetej e famshme edhe ne te ardhmen, pse jo, si nje mjeke qe shpeton shume jete.

Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 24
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008