Nis “Vip Shpija” e Kosovės, Bertina e BB3 emri suprizė i show-t

Shko poshtė

Super Nis “Vip Shpija” e Kosovės, Bertina e BB3 emri suprizė i show-t

Mesazh nga Gonna prej Sun Apr 03, 2011 7:48 am

Ka nisur tė premten pasdite reality show “Vip Shpija 2″ nė RTK dhe nė paketėn Tring, ndėrkohė qė mes banorėve tė njohur ėshtė prezantuar si lojtare dhe Bertina Mehmeti, ish-banore e “Big Brother 3″. Vajza nga Delvina, ishte kėshtu emri surprizė i spektaklit tė ndjekur nė Kosovė, pasi nuk ishte pėrfolur mes emrave tė tjerė qė u publikuan nė media kohė mė parė. Kjo pėr faktin se Bertina kishte vendosur ta mbante sekret ofertėn e producentėve qė vendosėn ta pėrfshijnė edhe Bertinėn nė lojė, e cila ka marrė dhe ok-in nga i dashuri i saj, Erion Zeqiraj. Ky ėshtė edicioni i dytė i reality show “VIP Shpija”. Nė mesin e konkurrentėve nga Shqipėria tė publikuar mė parė nga producentėt e reality-show tė ‘K-Studio’ janė dhe fituesi i BB2 Qetsor Ferunaj dhe kėngėtaret; Rovena Stefa, Mariza Ikonomi, Zajmina Vasjari, Rovena Stefa, Ingrid Gjoni, si dhe Haxhi Merxha, Xuxi, Ylli Dervishi, etj. Pėr tė hyrė nė “VIP Shpija 2″ ishte planifikuar dhe kėngėtarja e ndjerė Emmy, e cila u nda nga jeta njė muaj mė parė pas njė aksidenti. Ndėrkohė qė VIP-at kanė paraqitur interes pėr tė qenė pjesė e tij pasi ky reality show, mė i madhi nė Kosovė mori vėmendje shumė tė madhe nga publiku dhe media vitin e kaluar. Nė edicionin e parė tė “VIP Shpia”, fitues ishin grupi i humorit ‘Stupcat’, dhe kėngėtari nga Maqedonia, Bertan Asllani.

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi