Ermela e fiton Big Brother 4

Shko poshtė

Super Ermela e fiton Big Brother 4

Mesazh nga Zyma prej Sun Apr 03, 2011 7:49 am


Big Brother Albania fitohet pėr herė tė parė nga njė femėr. Ermela ka
fituar ēmimin e madh prej 100 milionėsh nė spektaklin mė tė madh
shqiptar. Ndėrmjet saj dhe Ergysit, publiku shqiptar nė Shqipėri dhe
Kosovė ka zgjedhur Ermelėn fituese.
Ermela ishte femra e vetme qė
kishe mbetur nė finale, ndėrsa pasi arriti tė s’pastrojė nga rruga
Marielin dhe Ogrenin nė njė natė finale spektakolare e cila u pėrshkua
nga shumė befasi, ajo i arriti qė nė televotimin pėrfundimtar tė
shpallet fituesja.
“Nuk mė besohet akoma. Ėshtė vėrtet njė ėndėrr,
njė emocion. Paratė? Kur nuk i ke nuk ke ēka u bėn, kur i ke u gjen
vendin”, ka thėnė bukuroshja.

“Nuk mė besohet akoma. Ėshtė vėrtetė njė ėndėrr, njė emocion”, ka thėnė Ermela pasi ėshtė zgjedhur fituese.

_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Ermela e fiton Big Brother 4

Mesazh nga Zyma prej Sun Apr 03, 2011 7:50 am

Fitoj qiki i bobit Laughing urime rrushe e ke meritu gjithmon ne nominim ne sulme i mposhte te gjithe

_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Ermela e fiton Big Brother 4

Mesazh nga Nora prej Sun Apr 03, 2011 8:21 am

me ne fund nje femer fitusee urimee Ermela bravoo

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Ermela e fiton Big Brother 4

Mesazh nga Lim-On prej Sun Apr 03, 2011 9:20 am

KERKUSH PARA oGRENIT SE KA MERITU

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Ermela e fiton Big Brother 4

Mesazh nga Ditta prej Sun Apr 03, 2011 9:39 am

..Oo YeeaaH...Moss T`kiishh FiTuu Kioo Siishh KQyyR Mo BBA .. :D

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Ermela e fiton Big Brother 4

Mesazh nga ditush prej Mon Apr 04, 2011 1:46 pm

Kjoo o dit moti qe ka me fitu se e ka merituu dhe me ne fund fitoj edhe nje femer .

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Ermela e fiton Big Brother 4

Mesazh nga Gonna prej Mon Apr 04, 2011 3:09 pm

Bash e ke meritu valla se e fort u kon :)

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Ermela e fiton Big Brother 4

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi