Tre tė vdekur nė aksin rrugor Klinė-Gjakovė

Shko poshtė

Super Tre tė vdekur nė aksin rrugor Klinė-Gjakovė

Mesazh nga D3M1 prej Sun Apr 03, 2011 9:39 am


Njė aksident i rėndė trafiku ka ndodhur nė orėt e para tė mėngjesit tė sė shtunės, nė rrugėn Klinė-Gjakovė, ku pėr pasojė kanė humbur jetėn tre persona dhe njė ėshtė lėnduar.
Mėsohet se qė tė gjithė janė nga fshati Vulljakė i Klinės.

Siē bėnė tė ditur policia viktimat janė ngasėsi dhe dy bashkudhėtarė, ndėrsa lėndime tė rėnda trupore ka pėsuar bashkudhėtari i tretė, i cili ėshtė dėrguar nė Spitalin e Pejės.

Policia ende nuk ka njoftuar pėr rrethanat e kėtij aksidenti qė pėrfundoi me vdekjen e tre personave.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi