Qeni q lutet para ngrnies s ushqimit

Shko posht

Super Qeni q lutet para ngrnies s ushqimit

Mesazh nga Nora prej Sun Apr 03, 2011 12:29 pmQeni i lezetshm Honey ka msuar q para do vakti t ngrit kmbt e para, t dgjoj lutje dhe vetm pas fjals amen t filloj t haj ushqimin e tij, transmetojn mediet kroate.
Pr m shum shikoni videon e bashkangjitur.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi