Katundi i Ferrarive

Shko posht

Super Katundi i Ferrarive

Mesazh nga D3M1 prej Mon Apr 04, 2011 10:26 amNuk sht aspak e uditshme t shohsh makinat e parkuara para shtpive. Kjo sht nj dukuri e zakont t cils askush nuk i kushton vmendje. Por n nj fshat t Holands makinat e parkuara para shtpis kan trhequr shum vmendje, pasi t gjitha makinat me radh jan Ferrari.
Ndoshta pyetni far sht ky fshat i uditshm? Dhe pse t gjith katundart kan t njjtat makina? Pse shtpit e tyre nuk shkojn shum me automobilat super t shtrenjt? A i kan shpenzuar ata t gjitha parat pr makinat, e ndoshta nuk iu kan mbetur m pr ti rregulluar shtpit?

Ose ndoshta ky sht vetm nj grumbullim i prvitshm i adhuruesve t Ferrarit, vendosni vet se far duhet t besoni, por ua rekomandojm ta shihni kt video!


_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi