Shikojeni Messin japonez (Video)

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Shikojeni Messin japonez (Video)

Mesazh nga D3M1 prej Mon Apr 04, 2011 10:28 am


Njė fėmijė japonez ėshtė bėrė senzacion nė internet duke demonstruar shkathtėsitė e tij futbollistike, por ende askush nuk e di se kush ėshtė ai dhe pėr cilin klub luan.
Nė video shihet djaloshi nėntėvjeēar nga Japonia i cili me shkathtėsitė e tij futbollistike na pėrkujton Lionel Messin. Njerėz nga mbarė bota janė tė mahnitur me talentin e ri, i cili u ikė me lehtėsi lojėtarėve kundėrshtarė.

Por pėrkundėr popullaritetit tė madh, ende nuk dihet kush ėshtė ky djal dhe pėr kė luan. Mėnyra se si kontrollon topin dhe si driblon na pėrkujton yllin e Barcelonės Messi. Djaloshi tashmė ka tėrhequr vėmendjen e trajnerit tė ekipit tė tė rinjve nė Barcelonė, Francisc Javier Pinimente, i cili kėtė video e ka postuar nė Twitterin e tij.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 28
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Shikojeni Messin japonez (Video)

Mesazh nga Lordi prej Mon Apr 04, 2011 12:24 pm

talent e jo mahi.,.. hallalll i koft bravo... paskena met shiku me fanelen e MILANOS :)

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 30
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi