Super foshnja (Video)

Shko posht

Super Super foshnja (Video)

Mesazh nga D3M1 prej Mon Apr 04, 2011 10:30 am


Shumica e t rriturve mund ta kontrollojn veten sa her q i merr uria, bile pr nj koh t caktuar. Por tek fmijt e vegjl sht krejt dika tjetr. Kur kan uri nuk ka fuqi q i ndal pr ta marr biberonin me qumsht.
Foshnjet dhe fmijt e vegjl e thon qart dhe zshm se jan t uritur, m s shpeshti duke qar. T rralla jan ato foshnje q me durim e presin biberonin me qumsht.

Por ka edhe foshnje q jan gati ti tejkalojn t gjitha vshtirsit pr ta arritur qllimin. Nuk e besoni? Binduni!

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi