Makina bie nga kati i 6 mbijeton shoferja!

Shko posht

Super Makina bie nga kati i 6 mbijeton shoferja!

Mesazh nga Nora prej Mon Apr 04, 2011 12:04 pmDrejtuesja e nj automjeti ka mbijetuar pr mrekulli pas rnies nga kati i gjasht i nj parkingu bashk me makinn e saj, e cila prfundoi e ngecur mes mureve t parkingut dhe ndrtess ngjitur, bn t ditur dshmitar dhe shrbimet e ndrhyrjes s shpejt n rajonin e Melburnit.
Drejtuesja e automjetit rreth t dyzetave doli e gjall nga makina gjysm ore pas rnies nga lartsia prej 30 metrash. Ajo ka psuar disa plag n kok, por gjendja sht e qndrueshme, saktsoi Paul Bentley, zdhns i shrbimit t ambulancave n shtetin e Viktorias.
Vendi i aksidentit sht i frikshm. Mjafton ta shohsh, nuk e kuptoj vrtet sesi mundi t dal, deklaroi Michael Rockefeller, nj dshmitar pr gazetart.
U duk sikur u prplas nj kamion. Zhurma zgjati 5-6 sekonda, shtoi ai.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi