Mjekja le femijen te vdese

Shko posht

Super Mjekja le femijen te vdese

Mesazh nga Nora prej Mon Apr 04, 2011 12:25 pmNje i sapolindur ka nderruar jete ne nje spital te Kines Lindore, jo sepse mjeket nuk arriten ta mbanin ne jete por sepse mjekja e turnit ishte shume e zene duke luajtur nje video-loje.
Pas kerkesave te vazhdueshme te prinderve te femijes 5 muajshe, mjekja e turnit te nates nuk e ka vene ujin ne zjarr per ta kontrolluar femijen, pasi po luante nje loje.
Prinderit e femijes se vdekur e kane denoncuar mjeken Mao Xiaojun qe nuk i ka marre seriozisht lutjet e tyre. Foshnja nderroi jete ne mengjesin e 4 nentorit pas nje infeksioni te brendshem.
Sipas komunikates zyrtare, mjekja u perpoq te pergenjeshtronte akuzat e prinderve por pas hetimeve te hollesishme e verteta doli ne shesh. Drejtori i spitalit dhe disa punonjes te tjere jane pezulluar perkohesisht.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi