Panasonic BD n 100 GB

Shko posht

Super Panasonic BD n 100 GB

Mesazh nga D3M1 prej Mon Apr 04, 2011 5:41 pm


Blu-ray disku me tri shtresa dhe kapacitet prej 100 GB fillon t shitet n mes t ktij muaji n Japoni me mim prej 118 dollar pr medium.
Pr dhjet dit n Japoni do t duhej t dalin n shitje Blu-ray mediumet rewriteable me tri shtresa dhe kapacitet 100 gigabajt BD-RE XL 100 GB. mimi sht kategorizuar q t mund t krahasohet me mimin e diskun e jashtm dhe kushton 118 dollar pr njsi. At e mbshtesin incizuesit e Pioneer e Buffalo BD t gjenerats m t re, e tjerat jo edhe aq.

Panasonic supozon se sasia fillestare prej 10.000 njsish pr muaj do t jet m se e mjaftueshme pr nevojat japoneze pr to brenda nj periudhe t caktuar

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi