Qeni q ha me duar dhe bn torte

Shko posht

Super Qeni q ha me duar dhe bn torte

Mesazh nga Nora prej Tue Apr 05, 2011 6:26 amN ueb faqen YouTube, jan vendosur disa video xhirime, n t cilat qeni i quajtur Ginger, me ndihmn e nj dorze han mngjesin, bn torte dhe ha me shkopinjt kinez.
Pronart e qenit kan br disa video me t, t cilat shpesh jan br atraksion i madh n internet.
N kt video mund t shihni sesi Gingeri ha mngjes, me prcjelljen e pianos, dhe ha me duar, transmetojn mediet kroate.
N videon e dyt shihet Gingeri duke prgatitur tortn me dredhza.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi